2. MŮJ ŽIVOTNÍ VZOR(krátké zamyšlení)

27. února 2016 v 17:17 | Luky |  ..::::::->ČLÁNKY<-::::::..
Každý od mala máme svoje vzory, kteří ve svém odvětví vynikají - ať už je to ve sportu, v byznysu, v hudbě nebo třeba v PC hrách, to je jedno. Často chceme být jako oni, protože věříme, že za tím pozlátkem, které vidíme, je něco úžasného, po čem toužíme. Postupem času jak stárneme, tak si tvoříme vlastní život plný vlastních přesvědčení a vlastních názorů. Zapomínáme na svoje vzory a žijeme už vlastní příběh...

Ono je v pořádku, že žijeme "sami za sebe", o tom není sporu, ale zapomenout na svoje vzory také není úplně nejšťastnější volba. A proč?
Je to právě motivace, kterou nám vzory dávají, určují směr a s nimi cíl naší životní cesty. Žít život bez cíle není žití, ale jen přežívání. Pokud chceme skutečně ŽÍT, musíme si vybrat cíl a jít za ním po vlastní cestě. Na té cestě potkáte hodně pochybovačů, lidí, kteří vám nevěří i těch, jenž vás odrazují a šíří negativitu... často to bude i jedna osoba.
UKAŽTE JIM, ŽE SE SPLETLI! Když to vzdáte, tak oni vyhrálli, ale když ne, tak jste vyhráli vy. Je to jednoduchá rovnice.
Také jsem měl plno vzorů a ještě pořád mám. A víte, co je zajímavé? Že jsem si ty lidi "vybral" ještě když neměli nic a byli nikdo, ale já jsem jim věřil, přestože moji vrstevníci byli právě z řad pochybovačů. Já jsem byl jiný...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama