SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 1. část - úvod

28. února 2016 v 11:21 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Už jste se chtěli něčemu vyhnout, ať to stojí cokoliv? Zní to jako fráze, ale myslím opravdu cokoliv. A chtěli jste změnit něco ve svém životě nebo život celý, protože Vám v něm bylo nepříjemně?

Já ano... ale chtít neznamená vůbec nic. To nejdůležitější je ČIN! A tak i já konal, ale předcházela tomu silná touha po uznání, respektu, porozumění a přátelství, vyčištění mysli od zbytečností, získání životního nadhledu a dalších věcí, které se mi tímto splnily... nebo ne?

Zpět k tématu.

Když jste odstrkováni, šikanováni, sráženi, nic se Vám nedaří, přátelé se od Vás odvrací, máte dostat tlustou a zlou chemikářku, když jste čtverkař a Vy sami se ke světu chováte stále hůř a hůř a jste si toho vědomi a chcete, chcete utéct pryč, pryč z toho pekla, tak co máte dělat?!

14 let a tragédie za tragédií, naposledy se zabil můj otec. Situace byla už neúnosná a to tak, že sebevražda byla jediná možnost, ze všeho nejvíc si přejete, aby zítřek už nebyl a Vy nemuseli čelit tomu samému znova a znova.

A tak jsem se prostě vzbudil, jel jsem na hřbitov a naposledy se pomodlil u rodinného hrobu za lepší zítřky, zašel si na výborný oběd a stavil jsem se pro dva známé, se kterými jsme se sice znali, ale nebyli jsme moc velcí kamarádi. Tak jsme se rozhodli zajít pro nějaké lahváče, že utužíme vztahy.

A samozřejmě když byla hladinka, tak se vymýšlí všelijaké kraviny, znáte to. Například jsme šli do opuštěného bývalého hotelu, ale nic než bezdomovce jsme tam nenašli. Lákaly nás nehlídané areály, pod vidinou nějakého adrenalinového zážitku. Můj nápad byl prozkoumat opuštěné okolí nádraží a odstavené vagony. Přišli jsme na místo, které se jevilo dostupné, protože v panelové zdi byla díra...

Vešli jsme a já dostal další nápad, protože jsem byl hodně ovlivněný televizí, napadlo mě skákat z jednoho vagónu na druhý, přesně podle filmů, které jsem v té době sledoval a také mi nějaký hlas našeptával už od dětství, ať to zkusím, že mi to převrátí život a to mě lákalo.

konec první části
<<<DRUHÁ ČÁST ZDE>>>
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama