Duben 2016SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 13. část - maturita II, operace – plastika, pauza od rehabilitace, posilovna

22. dubna 2016 v 7:30 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
V roce 2014 se konala pro mě již druhá maturitní zkouška, na kterou jsme psali generálku. Bylo těžké se to všechno naučit, zvlášť když tam nejste od prváku a unikají Vám tak některé souvislosti. Dopadlo to jak to dopadlo a jelikož to byla jen generálka a bylo to nanečisto, mohl jsem se aspoň doučit, co mi nešlo.
Učitelka, co jsme měli z účetnictví mi například řekla, že jestli se to pořádně nenabifluju, tak žádnou maturitu neudělám(účetnictví bylo 40 % zkoušky). Trochu jsem z toho stresu zhubl, ale k čemu mi to bylo, když jsem byl pořád slabý jak čaj.


BRANCH WARREN(biografie)

21. dubna 2016 v 7:15 | Luky |  ..::::->ŽIVOTOPISY<-:::..

Branch Warren je americký IFBB profesionální kulturista. Vyhrál Arnold Classic v letech 2011 a 2012.


SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 12. část - AJAK, TERMÍN OPERACE, MATURITA, DOVOLENÁ, ŠKOLA BŘECLAV

18. dubna 2016 v 15:18 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Začala jazyková škola, která mě moc bavila, byly tam skvělé lektorky i spolužáci. Výuka probíhala vždy od 8:00 do 12:00 každý den mimo víkendů, takže jsem měl vždy celé odpoledne.
To jsem využíval na již zmiňované rehabilitace a občas jsem zašel do posilovny, jinak na učení a úkoly. V prvním pololetí jsem ze čtverky udělal dvojku a druhé jsem měl jedničku - tak moc mě to bavilo. Na konci roku jsme dělali navíc(kdo chtěl) státní zkoušku, tu jsem samozřejmě udělal a získal certifikát(znamená to, že můžu pracovat v Anglii nebo Americe a nemusím již dělat žádné zkoušky).CHEAT DAY - na co to je?

17. dubna 2016 v 18:17 | Luky |  ..:::::->KUCHYNĚ<-::::::..
Cheat day(prasečák) je volně přeloženo jako "podvodný den", tedy jde o den, kdy máte volno a "podvedete" svou dietu. Zní to lákavě, že? Musíte ze začátku vědět něco o svém somatotypu(ektomorf, mezomorf, endomorf) a na co konkrétně reagujete vy. Netřeba se bát, tělo to spíš uvítá, mysl to uvítá a vy se budete těšit na další tréninky. Po jednom dni neztloustnete stejně jako po jednom dni nezhubnete.SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 11. část - konec čtvrťáku na OA, rehabilitace Hodonín, AJAK

14. dubna 2016 v 17:16 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Léto - zima se prakticky nic nezměnilo, jenom jsem ve škole musel sekat latinu(dostal jsem podmínečné vyloučení ze školy) a učit se, jelikož jsem byl v maturitním ročníku. Tak jsme oslavili stužkáč a potom poslední zvonění, kde mi už ta tloušťka vadila, protože takto jsem si to nepředstavoval. Zadýchával jsem se a každý krok pro mě byl neuvěřitelně náročný. Ke všemu jsem měl spánkové apnoe(ve spánku jsem přestával dýchat).


Co se týká učení, spolužáci si na záchodech pomáhali šňupáním tabáku, já jsem šňupal pervitin. Vždy jsem musel být něco extra… Takže sečteno - podtrženo: tlustý slabý a odporný invalida závislý na práškách a na cigárech, těžký alkoholik a feťák, co se neumí učit ani soustředit.

ARMS IN HELL

12. dubna 2016 v 13:58 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

Když to dokáže takový krypl jako já, tak navidím jediný důvod, proč bys to nedokázal(a) i ty! ZVEDNI TU PRDEL A BĚŽ DO TOHO!

LEG DAY

11. dubna 2016 v 7:54 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

Když to dokáže takový krypl jako já, tak navidím jediný důvod, proč bys to nedokázal(a) i ty! ZVEDNI TU PRDEL A BĚŽ DO TOHO!

SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 10. část - AUTOŠKOLA, SOUD, KRÁDEŽ AUTA, CD

10. dubna 2016 v 18:16 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Ten rok jsem se odhodlal, že zkusím autoškolu, ovšem dostat z doktorky potvrzení o zdravotní způsobilosti nebylo jen tak, takže mě posílala od čerta k ďáblu po všemožných vyšetřeních a až si byla jistá, tak mi to podepsala. Poprvé jsem neudělal, podruhé také ne… zkusil jsem na potřetí autoškolu ve Frýdku - Místku(přespával jsem na ubytovně, kde bydleli Ukrajinci), ale zase jsem to dvakrát neudělal… proto jsem začal jezdit do Brna do autoškoly. Na popáté to musím zvládnout… v hustém provozu jsem se dobře rozjezdil a už to vypadalo na úspěch, avšak u zkoušek jsem zazmatkoval a celá snaha byla fuč. Tak jsem to odložil - svět se nezboří a aspoň nezpohodlním.Do třeťáku na škole jsem nastoupil v očekávání, že život bude lepší a lehčí a zažiju něco podobného jako v lázních. Oslavil jsem 19. narozky a tlačil jsem do sebe dorty a zákusky. Takový hnus. Už na mně bylo vidět přibrání, ale já jsem stále nebyl spokojený a chtěl jsem víc.


Na facebooku jsem zveřejnil status - něco o tom, že vím jak to udělat AŽ se mi nebude chtít žít. Stalo se to, že si to přečetla jedna ze spolužaček, která to nahlásila své mamce a ta rozpoutala paniku, že se něco stane její dceři a ostatním na škole. V tomto domnění mě nahlásila na policii a ještě ten večer na mě zvonili pro podání vysvětlení(byl jsem zrovna ve sprše).

Nezapíral jsem a vysvětlil jsem to, ale to oni nechtěli slyšet. Nařídili mi sezení u všech psychiatrů a psychologů v okolí Hodonína(cca 5 nebo 6) a dokonce zavolali i soudní psychiatričku. Opatřili si svědky a já měl dva soudy, které jsem si musel zaplatit a do toho zaplatit právníkovi. Takže je asi jasné, že jsem měl spolužákům a učitelskému sboru co vysvětlovat, protože paní A. je tak zfanatizovala nebo jak to nazvat, že mě všichni viděli jako psychopata a vztahy potom už nebyly jako dřív, ani když jsem se omluvil, ikdyž nebylo za co. Nádhera, kvůli statusu. Dostal jsem rozsudek - rok podmínku nebo 4 měsíce na tvrdo, ze kterého mě dostala Klausova amnestie.V té době mi ukradli již zmiňovaného Escorta, takže jsem na policajtech byl zase, tentokrát v roli poškozeného. To, jak policie zachází s lidmi je trochu "na hlavu", protože 11x vypovídat to samé a být třeba 12 hodin na stanici bez jídla a bez možnosti spánku, to je i na mě moc. Už se ví, kdo to byl, ale stejně ho nechytli, ačkoliv je na něj od roku 2010 vydáno trestní stíhání. Zanedlouho mi přišel dopis, že mám jít svědčit k soudu člověku, kterého jsem v životě neviděl, jako paráda. Vůbec jsem netušil, na co se budou ptát, ještě aby mě obvinili za křivé svědectví. Konečně začalo být teplo, takže jsem už po třetí jel do Klimkovic, zase 15. května.


Po příjezdu jsem zkontroloval kytky marihuany, které jsem zasadil před odjezdem a vydal mixtape - Ještě není pozdě v již zařízeném studiu doma.


CHEST DAY(selection)

10. dubna 2016 v 13:00 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Když to dokáže takový krypl jako já, tak navidím jediný důvod, proč bys to nedokázal(a) i ty! ZVEDNI TU PRDEL A BĚŽ DO TOHO!

BACK DAY(short)

9. dubna 2016 v 19:10 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Když to dokáže takový krypl jako já, tak nevidím jediný důvod, proč bys to nedokázal(a) i ty! ZVEDNI TU PRDEL A BĚŽ DO TOHO!

Roelly Winklaar(biografie)

8. dubna 2016 v 7:42 | Luky |  ..::::->ŽIVOTOPISY<-:::..
Roelly vstoupil do světa profesionálů vítězstvím v roce 2009 na Arnold Amateur, kde vyrazil dech divákům i rozhodčím dokonalou kombinací obrovské a vyrýsované muskulatury. To znamenalo, že se rodí velká hvězda v PRO světe. Po získaní PROFI karty, Roelly nastoupil na pódium v r. 2010 na Arnold Classic, kde si svou dechberoucí formou vybojoval 7. místo a získal si mnoho fanoušků. Roellyho úspěchy byly stále lepší a lepší a na IFFB Grand Prix PRO v Austrálii skončil na 3. místě a opět byl blíže k vrcholu. První místo obsadil na New York PRO, kde zase šokoval svou neskutečnou formou...
Zrodila se nová hvězda ve světe bodybuildingu.

SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 9. část - rap, klinika, Vídeň, obezita

5. dubna 2016 v 18:49 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
V zimě jsem oslavil 18tiny a dal se konečně tetovat - nido mi do toho už nemohl kecat. Nechal jsem si narůst vlasy, které jsem pak nechal na léto ostříhat.


Na konci druháku mě ředitel pustil již 15. května do lázní - vybral jsem si opět Klimkovice, jelikož jsem tam už měl kamarády a byla tam krásná příroda. Pobyt jsem v Klimkovicích měl na 6 týdnů, takže jsem si užil takové "před-prázdniny" v lázních a pak ještě prázdniny doma, aneb léto jak se patří. Jestli jsem před lázněma pil, tak na takové počínání, co přišlo, nemám slov.


Poznal jsem zajímavé lidi, opět jsem chodil se dvěma krásnýma slečnama(na pobyt jezdily zdravé holky po slepáku) a na pokoji jsem se sešel s nejlepším kamarádem, kterého jsem také přivedl na cestu alkoholika Honzu Vítkovského. Když jsem měl upito, tak mi ani nevadilo to, že nemůžu normálně chodit.

DENNIS WOLF - BIOGRAFIE(PŘEKLAD Z EN)

5. dubna 2016 v 7:20 | Luky |  ..::::->ŽIVOTOPISY<-:::..

Místo narození: Tokmak (Rusko)
Datum narození: 10. 1978
Rodinný stav: ženatý
Výška: 180 cm
Hmotnost mimo sezónu: 280 - 300 liber(127,006 - 136,078 kilogramů)
Soutěž: 258 liber(130,635 kilogramů)

Rodák z bývalého SSSR, který se s rodinou přestěhoval do Německa v roce 1992. Dennis Wolf se poprvé začal zajímat o kulturistiku jako o koníčka. Nicméně měl vynikající genetiku.
Brzy se Dennis rozhodl začít soutěžit na mezinárodní scéně. Udělal svůj amatérský debut na mistrovství NRW nováčků v roce 1999, obsadil 2. místo ve třídě heavyweight a slíbil výhru příští rok také na NRW mezinárodním mistrovství 2000 přičemž tehdy vyhrál všechny domácí heavyweight trofeje.

V roce 2005 Dennis vyhrál celkově třídu heavyweight v Německém národním mistrovství, ale ohlížel se již po třídě Pro také v heavyweight. Celkově vyhrál na mistrovství světa amatérech a začal si dláždit cestu pro jeho IFBB profesionální debut v roce 2006 Europe SuperShow v Texasu.
V roce 2007 Dennis ohlásil jeho první profesionální vítězství v Keystone Pro Classic a později v tomto roce umístil na 5. místě v prestižní Mr. Olympia.

Již jeden z nejlepších kulturistů na světě, Dennis roste a zraje jak pracuje neúnavně na zlepšení u sportu, který miluje. Má svůj cíl přesně nastavený na Sandowa. S jeho pracovní morálkou a genetikou je jen nebe limit pro to, co tento člověk může dosáhnout.

Titul Pro:
- EVLS Praha Pro 2015 - 4. místo
- Arnold Classic Europe 2015 - 3. místo
- Mr. Olympia 2015 - 4. místo
- San Marino Pro 2014 - 2. místo
- EVLS Praha Pro 2014 - 1. místo
- Arnold Classic Europe 2014 - 1. místo
- Mr. Olympia 2014 - 4. místo
- Arnold Classic 2014 - 1. místo
- Arnold Classic Europae 2013 - 3. místo
- Mr.Olympia 2013 - 3. místo
- EVLS Praha Pro 2012 - 1. místo
- Arnold Classic Europe 2012 - 2. místo
- Mr.Olympia 2012 - 6. místo
- Arnold Classic 2012 - 2. místo
- Sheru Classic 2011 - 5. místo
- Mr. Olympia 2011 - 5. místo
- Australian Pro 2011 - 1. místo
- Arnold Classic 2011 - 2. místo
- Flex Pro 2011 - 4. místo
- Mr. Olympia 2010 - 5. místo
- NY Pro 2010 - 3. místo
- Mr. Olympia 2009 - 16. místo
- Mr. Olympia 2008 - 4. místo
- Mr. Olympia 2007 - 5. místo
- Keystone Pro Classic 2007 - 1. místo
- New York Pro 2007 - 3. místo
- Mr. Olympia 2006 - 16. místo
- Grand Prix Španělsko 2006 - 3. místo
- Montreal Pro Championships 2006 - 5. místo
- Europa SuperShow 2006 - 7. místo

Titul Amateur:
- IFBB mistr světa a celkový vítěz 2005
- WM-Qualifikation 2005 (IFBB): 1.Platz
- 46.Deutsche Meisterschaft 2005 (IFBB): 1.Platz (Schwergewicht) und Gesamtsieg
- NRW-Landesmeisterschaft 2005 (IFBB): 1.Platz (Schwergewicht) und Gesamtsieg
- Int.Hessischer přeborník v těžké váze-Pokal 2005: 2.Platz
- Deutsche Meisterschaft (Germering) 2004 (IFBB): 2.Platz
- NRW-Landesmeisterschaft 2004 (IFBB): 1.Platz (Schwergewicht) + Gesamtsieg
- Belgium Grand Prix 2002: 1.Platz
- Mr.Universum 2002 (WPF): Vize Weltmeister Super Schwergewicht)
- Internatinale Deutsche Meisterschaft 2000 (IFBB): 4.Platz (Schwergewicht)
- NRW-Landesmeisterschaft 2000 (IFBB): 1.Platz (Schwergewicht) und Gesamtsieg
- NRW-Landesmeisterschaft 1999 (IFBB): 4.Platz (Schwergewicht)
- Multipowerpokal 1999 (IFBB): 4.Platz (Schwergewicht)
- Nováček 1999 (IFBB): 2.Platz (Schwergewicht)


SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 8. část - JANSKÉ LÁZNĚ, OSLAVA, KLIMKOVICE

3. dubna 2016 v 11:44 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH

Po zbytek roku se nic moc nedělo. Jen mi začaly pořádně účinkovat léky z Ostravské nemocnice(Baclofen - komplexní přípravek na všechno - spánek, zklidnění, svalové spazmy, křeče, celkové vnímání, Geratam - podpora mozku, zlepšuje soustředěnost a paměť, Pyridoxin - klasický vitamin B - bral jsem to, abych přibral). Dřel jsem na sobě jako doposud a chystal se poprvé do lázní. Představoval jsem si to jako stoprocentní relax někde v bazénu, kde vás všichni budou obskakovat.

V prosinci 2007 jsem odjel do dětské léčebny Janské Lázně - Vesna. Tam jsem se trochu rozchodil o berlích i venku a odjížděl jsem zase trošku pohyblivější. Našel jsem si novou partu z Prahy se kterými jsem tam chodil na procházky.

CT FLETCHER - BIOGRAFIE(překlad z EN)

2. dubna 2016 v 17:26 | Luky |  ..::::->ŽIVOTOPISY<-:::..
Narodil jsem se 8. června 1959 v Pine Bluff(Arkansas) Walteru a Ogie Rea Fletcherovým. V té době byl můj otec terénní pracovník (veterán korejské války) a moje matka byla žena v domácnosti.


Asi rok poté, co jsem se narodil, naše rodina se přestěhovala do Watts(CA) a pak do Comptonu, kde jsem vyrůstal. Netřeba říkat, že to bylo se sousedy těžké a ještě těžší bylo vyrůstat jako syn kazatele. Můj otec začal kázat, když jsem byl na základní škole - v garáži pro 4 auta. V době, kdy jsem byl v Jr. High(střední), jsme se přesunuli do Lakewood(CA) a můj otec koupil svůj vlastní kostel. Moje matka, můj velký bratr Walt a já jsme byli sbor.

Když už mluvíme o mé matce, říkala například: "It's Still Yo Mutha Fuckin Set!" Na druhou stranu byla nejkrásnější, milující, bohabojná žena, kterou jsem kdy poznal. Postačí říci, že by se červenala vědět, že to inspirovalo takovou mantru.

"Přísná" je příliš slabé slovo popisovat disciplínu potřebnou v naší výchově a "výprask" je příliš slabé slovo k popisu fyzického týrání mého staršího bratra, které jsem musel snášet. Extrémní disciplína a závažné fyzické týrání byl náš způsob života; to bylo vše, co jsem znal...