CT FLETCHER - BIOGRAFIE(překlad z EN)

2. dubna 2016 v 17:26 | Luky |  ..::::->ŽIVOTOPISY<-:::..
Narodil jsem se 8. června 1959 v Pine Bluff(Arkansas) Walteru a Ogie Rea Fletcherovým. V té době byl můj otec terénní pracovník (veterán korejské války) a moje matka byla žena v domácnosti.


Asi rok poté, co jsem se narodil, naše rodina se přestěhovala do Watts(CA) a pak do Comptonu, kde jsem vyrůstal. Netřeba říkat, že to bylo se sousedy těžké a ještě těžší bylo vyrůstat jako syn kazatele. Můj otec začal kázat, když jsem byl na základní škole - v garáži pro 4 auta. V době, kdy jsem byl v Jr. High(střední), jsme se přesunuli do Lakewood(CA) a můj otec koupil svůj vlastní kostel. Moje matka, můj velký bratr Walt a já jsme byli sbor.

Když už mluvíme o mé matce, říkala například: "It's Still Yo Mutha Fuckin Set!" Na druhou stranu byla nejkrásnější, milující, bohabojná žena, kterou jsem kdy poznal. Postačí říci, že by se červenala vědět, že to inspirovalo takovou mantru.

"Přísná" je příliš slabé slovo popisovat disciplínu potřebnou v naší výchově a "výprask" je příliš slabé slovo k popisu fyzického týrání mého staršího bratra, které jsem musel snášet. Extrémní disciplína a závažné fyzické týrání byl náš způsob života; to bylo vše, co jsem znal...Když mi bylo 12 let, tak jsem dostal práci na čerpací stanici, čerpání plynu, jen se dostat ven z domu a od mého otce, ale on mě donutil opustit tu práci, takže jsem byl místo toho v kostele.

Píše se rok 1977, tehdy jako 18ti letý, jsm se osamostatnil! Okamžitě jsem vstoupil do armády spojených států a byl umístěný v Německu. Oženil jsem se a za ženu jsem si vzal svého miláčka ze střední školy a velmi brzy poté, co jsme byli požehnáni jsme měli děti.

V roce 1977, zatímco jsem byl v Německu, jsem se velmi zajímal o bojová umění. Začal jsem dělat karate a v roce 1979 jsem získal druhý stupeň černého pásu! Bruce Lee se stal jedním z mých oblíbených idolů, na druhém místě za "největším" Mohammedem Ali !!!!

Poté, co služba v armádě skončila a vrátil jsem se se domů, obsadil jsem několik různých pracovních míst. Nakonec jsem vzal testování pro USA poštovní služby.

V brzy 1980, zažil jsem obrovský zlom v mém životě! Začal jsem být fascinován ze vzpírání! Začal jsem trénovat v tělocvičně 7 dní v týdnu. Vzpírání se stalo mojí vášní!!! Vzpírání byl celý můj život.

Můj první cíl byl vypadat jako kulturista. Chtěl jsem být co nejvíce fit a bez drog. Jak se moje postava vyvíjela, vystupoval jsem a umisťoval se na různých kulturistických soutěžích.


V polovině 1980 se moje pozornost přesunula jinam! Ano, tentokrát mi zase učaroval powerlifting!!! Mým cílem bylo být největší, nejsilnější a nejzlejší chlap, který někdy chodil po této planetě.

Na počátku roku 1990 moje manželství skončilo ... ale počkat! 1995 jsem si vzal ženu, která pracovala ve stejné poště jako já a spolu jsme měli naše nejmladší dítě, Samsona! Dohromady jsem měl se svou novou ženou 7 dětí a 1 vnouče. Jsem hrdý na to, že jsem je všechny přivedl na svět. Teď jsou všichni úžasní, úspěšní, dospělí.

Dostat se k mému cíli bez steroidů je nezvladatelné, musel jsem jíst sám do zapomnění. Můj jídelníček se skládal převážně z mého oblíbeného fast foodu. Moje žena a já jsme pracovali při různých směnách. Proto jsem jedl, co jsem chtěl, kdy jsem chtěl. Do té doby jsem se zúčastnil a vyhrál několik soutěží silovém trojboji a začal mít značnou pověst v této aréně.Asi si umíte představit, že konzumace nekonečného množství masa z rychlého občerstvení nakonec ovlivnilo mé zdraví. To bylo krátce předtím, než jsem byl častým pacientem na klinice a nemocnice. Mí doktoři mě varovali, že pokračování tohoto špatného jídelníčku by vážně mohlo ovlivnit hypertenzi, že ji mám už vyvinutou. V té době jsem se nestaral a nevadilo mi to, aspoň do doby, co jsem vyhrával.V roce 2001 jsem dostal první vážný budíček. Můj lékař mě informoval, že moje hypertenze byl vlastně život ohrožující. Stalo se tak zhoršenými pracovními podmínkami a teď vybrala svou daň na mém srdci. Powerliftingu byl prý konec. Ve věku 42 !!!!

V roce 2004 jsem dostal další zničující ránu. 26. května 2004 jsem utrpěl ztrátu mé matky. Byla a vždy bude mým majákem naděje, můj pilíř síly. Zemřela na podlaze v kuchyni při přípravě snídaně pro mého otce. Moje matka utrpěla v posledních letech mnoho srdečních selhání. Tohle byl však její poslední den, její poslední hodina. Vždy se smála a rozhodla se přestat být protivná a být vždy to, co ostatní vnímají jako nejlepší žena. Její větu "I's Still Yo Mutha Fuckin Set!" budu mít navždy v paměti.

Následující rok, v roce 2005, se můj zdravotní stav rapidně zhoršil. Byl jsem přijat do Long Beach VA nemocnice, oddělení intenzivní péče. Dne 20. května 2005 jsem byl transportován z VA UCI Medical Center pro nouzově otevřenou operaci srdce. Primář srdeční chirurgie a jeho zaměstnanci už na mě čekali u dveří. Po několika slovech se svou ženou, jsem byl odveden pryč na operační sál.


Naštěstí v těch letech jsem opravdu žil dá se říct, nicméně jsem zjistil později od jednoho z lékařů, že jsem vlastně 3krát během léčení byl na pokraji smrti. Trpěl jsem dlouho po zákroku, který vyžadoval měsíce další hospitalizace. Byl jsem slabý, neměl jsem žádné svaly a cítil jsem své tělo jako skořápku.

Poté, co nakonec byl propuštěn z nemocnice, prožil jsem větší utrpení než jsem si představoval. Musel jsem být v LV doma, těžko se mi dýchalo a pořádně jsem se nevyspal, protože jsem nemohl najít pohodlnou pozici ke spánku. Zůstal jsem vzhůru mnoho bolestných nocí, jen abych byl stočený do klubíčka na podlaze v dopoledních hodinách.

Můžete hádat jestli jsem se zeptal proč? Proč musím projít tuto mučivou, ponižující ZKUŠENOST????

No, skvělá věc je to, že skončilo a já přežil! Podíval jsem se do zrcadla a moje svaly všechny ale zmizely. Mohl bych se litovat a zůstat tak, jak jsem byl; nebo bych mohl získat to, co jsem kdysi měl. V každém případě měl pro mě Bůh plán.

V následujících letech jsem už byl schopný zvednout nějakou slušnou váhu. Uvědomil jsem si, že jsem dostal druhou šanci a rezignoval jsem na skutečnost, že mé powerlifting dny byly spočteny. Záznamy o mých úspěších byly v knihách a já se vrátil znovu ponořený do kulturistiky.

Byl jsem požehnán soutěžit v kulturistice znovu a byl požehnán získat titul.


Pointa je, že jsem se nevzdal svého daru - života. Rozhodl jsem se žít a usilovat o štěstí a naplnění svých tužeb. Časem jsem byl schopen sdělit tento příběh ostatním. Pocítil jsem radost ze sdílení mé zkušenosti s ostatními, protože odkrývám to, co již vlastní!

Dnešní sociální média jsou úžasná věc !!! Prostřednictvím tohoto zázraku, jsem byl schopen vyprávět svůj příběh. Je neuvěřitelné, jak jsme všichni tak propojeni! To platí ve více než jednom případě. Budu i nadále vyprávět svůj příběh a sdílet jej s ostatními, kteří skutečně podle mě mají zájem o můj názor nebo radu. Jsem rád, že jim to pomůže. Na oplátku dostávám tisíce laskavých zpráv a dopisů od lidí z celého světa o tom, jak jsem udělal pozitivní změnu v jejich životech! DOKÁŽETE SI TO PŘEDSTAVIT????

Mě? Starého bláznivého chlapa zvedajícího těžké váhy, jako to byl a stále je můj nástroj pro transformaci a v některých případech objevení sama sebe!

Nakonec říkám následujte své sny, splňte si ty "nedosažitelné" cíle, ale také používejte své instinkty a neobětujte své zdraví !!! Vaše tělo je dar od Boha, Váš chrám! Ve většině případů jako lidské bytosti máme plnou kontrolu nad tím, jak se rozhodneme modelovat naše tělo. Neberte to jako samozřejmost, dostaneme jen jedno! Chcete-li dosáhnout fyzický úkol nebo lepší životní podmínky, je to jen na vás. Bez pochyby narazíte na překážky, ale mějte na paměti, "It's Still Yo Mutha Fuckin Set!"

Nyní je 2016 ... a hodně se od minulého roku změnilo!!! Rozhodl jsem se zapojit svoji rodinu při zpracování Vašich objednávek z Iron Addicts shopu. Mám pocit, že větší zapojení mě a mé rodiny bude směřovat k více potěšitelnému zážitku.

Iron Addicts tělocvična, Signal Hill, CA otevřela své dveře. Tohle je moje první tělocvična !!! K dispozici je také Iron Addicts Gym v Las Vegas NV a velmi brzy Iron Addicts v Miami FL !!!

Další velkou novinkou je ... Nyní mám svůj vlastní youtube kanál! Pokud mě někdo z vás chce vyzkoušet LIVE: tréninky, na akcích, školení, rozhovory hosta nebo cokoliv jiného, odebírejte SPHERADY! Zde máte šanci zastřelit mě otázkami...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 oulasuqifod oulasuqifod | E-mail | 1. srpna 2018 v 9:24 | Reagovat

http:/// - .ankor <a href="http:///">.ankor</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama