Prosinec 2016

SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 15. část - START PODNIKÁNÍ, PAŘÍŽ, SESKOK, LÁZNĚ DARKOV

23. prosince 2016 v 11:58 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Rok 2016 byl pro mě také ve znamení pokusů a omylů. Jak typické. Avšak těch hezkých chvil bylo daleko víc. Mám úžasný život a jsem vděčný, že se nenudím.

Na konci května jsem začal ve společnosti se zdravou výživou a životním stylem. Firma je skvělá a funguje, protože výrobky stojí na principu přírody a vitamínů, jsou tedy vhodné pro každého.

O prázdninách jsem byl s mamkou v Paříži na poznávacím zájezdu. Prošli jsme památky jako Eifelova věž, Notre-Dame - chrám matky boží, baziliku Sacré-Coeur, Invalidovnu, Vítězný oblouk, Versailles, Moulin Rouge, bulvár Champ-Élysées, Elysejský palác, Pařížské katakomby a samozřejmě Louvre. Nejvíc se mi líbilo ve Versailes. Celá Paříž je fantastická a jsem rád, že jsem se dostal někam jinam než je ČR.


Další zážitek byl seskok s padákem, který jsem dostal ke svým 25. narozeninám. Měl jsem na výběr, buď jazykový pobyt nebo ten seskok. Miluju extrémy a když si uvědomím, že nevylezu ani na žebřík, tak 4km byla výzva! Kdyby to věděla doktorka, tak mi to zatrhne, proto jsem to ani nikomu neříkal. Bylo mi totiž jasné, co by následovalo. Nicméně jsem si to užil a mamku to taky lákalo, takže do toho šla se mnou. Ten adrenalin v krvi po seskoku bylo něco neuvěřitelného.

Na konci roku jsem byl na rehabilitačním pobytu v lázních Darkov v Karviné. Ihned jsem si tam našel kamarády a v polovině pobytu i slečnu. Karviná jako město je takový větší Hodonín. V lázních jsem byl v centrální budově "A" a každý den jsme my "áčkaři" chodili na vizitu(ostatní třeba jen 1x týdně nebo při potížích). V lázních se mi líbilo i přesto, že venku byla zima. Vždycky jsme zalezli někam do blízkého baru.

Vánoce budu slavit doma v Hodoníně i u přítelkyně v Třinci.