SPLNĚNÝ ŽIVOTNÍ SEN NEBO ZNIČENÝ ŽIVOT? 16. část - přítelkyně, epilepsie, trénink v Praze, Adršpachy, Londýn, Štěně...

24. prosince 2017 v 19:04 | Luky |  MŮJ NEUVĚŘITELNÝ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚH
Kdysi, než jsem sfoukl svíčku na dortu, jsem si přál, aby můj každý další rok byl lepší než ten předchozí. Víc zážitků, víc spokojenosti, zkrátka víc hojnosti. Přál a přeju si to tak moc, že žádné jiné přání k narozeninám jsem neměl ani nepamatuju...

Konec 15. části byl o tom, že jsem si v lázních našel přítelkyni Danielu. S tou nám to vydrželo i chvíli po lázních, kdy jsem u ní chvíli bydlel. ROZEŠLI jsme se kvůli tomu, že jsme byli každý někde jinde(v myšlení). To se dalo čekat, protože věkový rozdíl 7 let šel znát i když jsme oba byli strašně zamilovaní, prostě to nešlo překonat. To je jedno...

4 hodiny po rozchodu s ní jsem se dal dohromady s 22ti letou Editou. 3 roky rozdíl není tak moc a navíc jsme si skvěle rozuměli... aspoň jsem si to myslel. Prvních 14 dní jsem u ní jen přespával, ale později si mě k sobě nastěhovala, že je jí smutno. Říkal jsem si, že Edita je skvělá příležitost, jak zapomenout na Danielu a asi jsem se zamiloval. Po několika měsících jsem to ukončil z osobních důvodů... V té době jsme s Popálkama natočili rozhovor ohledně nebezpečí na železnici, ale byl jsem dost mimo, možná to poznáte.Na uklidnění jsem začal dost kouřit cigarety. K tomu mě fyzicky napadl jeden feťák(nechtěl jsem mu dát cígo) a spustila se u mě epilepsie(měl jsem to i dřív, ale ne v takové míře) - záchvaty, výpadky paměti, deprese, vnitřní strach, záhledy, motání se po místnosti... k těm svalovým spazmům to není zas taková sranda.
Musel jsem odjet pryč, tak jsem vybral půlku životního spoření, že si udělám konečně autoškolu v Přelouči. Vypadalo to nadějně, ovšem poznali, že nejsem psychicky v pohodě, takže mě ani nepustili ke zkouškám a o rok se to zatím odložilo. Aspoň jsem navštívil kamarády v Praze a dali jsme společný trénink a natočili jsme video i rozhovor v autě.
Jediná věc, která se dala v této situaci dělat byla, nechat se pořádně vyšetřit doktorama, aby mi napsali nějaké pořádné drijáky a zkusit to vyřešit takhle. Stalo se a já skončil na 2mg Rivotrilu denně. Pro ty, co neví, tak jsou to antiepileptika a antidepresiva. Začínal jsem na dávce 0,5mg a tu jsem bral týden a ty 2mg jsem bral cca 2 měsíce každý den. Takové stavy, které jsem na tom zažil byly fakt něco, ale měl jsem, co jsem chtěl.
Slabost, únava, pocitově na 90 let, výpadky paměti, agresivita, ztráta orientace, nechutenství k jídlu... Na druhou stranu to řeší problém s nespavostí a se strachem, ale za jakou cenu? Jsou to drogy a normální závislost možná jak na heroinu. Každopádně to potřebuji, ale fakt, že se na tom nedá trénovat je pro mě rozhodující, takže denně to neužívám, protože fitko miluji víc, než cokoliv. Clonazepam nejsou drogy, vlastně je to legální...


Také pracovní příležitosti jsem měl... Nejdříve v Caesar Office pak Toxin Praha a nakonec Kantar a jsem broker na burze měn a komodit.

V červnu jsem se s Janou z Popálek zúčastnil osvětové akce "nebezpečí na železnici" v Havlíčkově Brodě.
Přikládám odkaz na článek, kde jsou odkazy na všechna videa zde

O prázdninách bylo na čase trochu zrelaxovat, tak jsme si s mamkou užili výlety v Adršpašských skalách a Teplických skalách. Byli jsme ubytováni v malém penzionku Kamínek v Teplicích a tamní kuchař vaří neskutečně skvěle a za lidové ceny a pokoje vypadaly taky skvěle, takže největší spokojenost.

Na jednu zříceninu v Teplických skalách to bylo 300 schodů nahoru a obrovská výška - zase jsem to pojal jako výzvu a i když mám závratě, ten výhled za to stál. Na fotce jsem už dole a přede mnou posledních 8 schodů.


Poté relax pokračoval v Londýně, kde jsme si to užili a hlavně já, protože návštěva Londýna byl jeden z mých snů.


Začátkem školního roku se nic moc nedělo, až na různé kontroly u lékařů, jak je u mě zvykem.
V září jsem odpověděl na inzerát jedné paní ze Slovenska a pořídil jsem si štěně amerického stafordšírského teriéra, kterého jsem chtěl už dlouho, ale nebyl jsem schopný se o něj postarat a chodit tak často ven. Zatím chodíme 6x denně a výcvik zvládáme i bez cvičáku... Ladynka je moc šikovná a má toho nejlepšího trenéra na světě - mě.


Na konci roku jsem začal další vztah, ale z něj nic nebude, protože teď již mám závazky... štěně jako antikoncepce :D dobré :D
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama